کد خبر : 3524
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 ژانویه 2020 - 0:43

در مطلبی ارسالی عنوان شد؛

دم خروس زارعی از کالوس بیرون زد! / آیا زارعی به آلزایمر مبتلا شده‌ است! ‌/ سلام علیکم آقای زارعی! + (فیلم)

دم خروس  زارعی از کالوس بیرون زد! / آیا زارعی به آلزایمر مبتلا شده‌ است! ‌/ سلام علیکم آقای زارعی! + (فیلم)
پس از برگزاری میتینگ انتخاباتی « کالوس» غلام محمد‌ زارعی که  وضعیت آن منطقه را حتی در نبود ستار هدایت خواه برای رای آوری خود نامساعد و‌خطرناک دید در مصاحبه ای که در زیر میخوانید، سعی بر‌ ترغیب و تحریص مردم کالوس می کند.

گفتن نگین 

در حالی که نزدیک به یک ماه دیگر‌ تا برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده است،کاندیداها در همایش ها و‌ دیدارهای انتخاباتی مختلف سعی در جلب رضایت مردم دارند.

در انتخابات  مجلس  یازدهم ، برخی از کاندیدا‌ با ایده های نو پا به این عرصه گذاشته اند و سعی دارند علاوه بر جلب رضایت مردم ،با فرهنگ سازی هایی  در کنار تبلیغات برای پر کردن سبد رای خود، به نوعی آسایش و آرامش مردم را نیز در نظر بگیرند،

برخی نامزدهای این دوره از انتخابات،نشست و همایش های انتخاباتی خود را در مساجد و حسینیه ها بصورت دسته جمعی برگزار می کنند، و مردم را تشویق و به نوعی قانع می کنند که اجازه حضور، صحبت و ارائه ایده و برنامه به همه کاندیداها بدهند و در نهایت پس از بررسی و تحقیقات  لازم «کاندیدای اصلح» را برای نماینده شهر خود در مجلس یازدهم  انتخاب ‌کنند.

برخی از نامزد های انتخابات یازدهم  نیز به نوعی برای پر کردن سبد رای خود به هر ترفندی متوسل می شوند تا در روز شمارش آراء نام آن ها بعنوان نماینده مردم از صندوق بیرون بیاید!

برای مثال، در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که ستار هدایت خواه پس از گمانه زنی های فراوان راضی به نام نویسی و نامزدی در این دوره از انتخابات شد،در نهایت بهمراه غلام محمد‌ زارعی نماینده کنونی و یکی از نامزدهای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی دو قطب انتخابات دهم‌ شدند.

زارعی بعد از قبولی در مجلس دهم، پس از تنشی میان حامیان او و ستار هدایت خواه در زمانی که احتمال میرفت نتایج انتخابات بعلت شائبه تقلب هر لحظه جابجا شود رخ داد،غلام محمد‌ زارعی در جمع هواداران خود در یک سخنرانی همراه با عصبانیت ستار هدایت خواه‌ و سایر کاندیدا را “یه مشت آدم دغل” و “دغل باز”  نامید! موضوعی که حتی تا سالها تیتر رسانه های مختلف بود.

نکته جالب این ماجرا از جایی شروع می شود که وقتی نام نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به اتمام رسید، و علیرغم همه فشارها از سوی حامیان وی و شخصیت های مختلف،اما خبری از خضور ستار هدایت خواه در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نشد، تا عدم خضور ستار هدایت خواه،غلام محمد زارعی را به فکر جمع آوری آراء منطقه به نوعی استحفاظی ستار هدایت خواه انداخت!
منطقه ای که اگر ستار هدایت خواه در انتخابات بویراحمد حضور پیدا می کرد زارعی حتی حق فکر کردن به گشت و گذار در آن منطقه یعنی «کالوس» را هم نداشت،
ستار هدایت خواه خط قرمز مردم‌ «کالوس» بود.

تا اینکه بالاخره  زارعی به هر نحوه ممکن توانست« اینجا کلیک کنید و بخوانید…» در روستای کالوس برنامه ای برگزار کند هرچند اکثر استقبال کنندگان،  از شهر یاسوج وی را همراهی می کردند.

پس از برگزاری میتینگ انتخاباتی « کالوس» غلام محمد‌ زارعی که  وضعیت آن منطقه را حتی در نبود ستار هدایت خواه و‌ سایر کاندیدا برای رای آوری خود نامساعد و‌خطرناک دید در مصاحبه ای که در زیر میخوانید، سعی بر‌ ترغیب و تحریص مردم کالوس می کند.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با رسانه همسو‌ خود این گونه عنوان می کند؛

«اینجا کلیک کنید و بخوانید…»

بنابراین گزارش،بعد از ۴ سال شما را به دیدن فیلمی باز نشری دعوت می کنیم که زارعی همه مردم ( غیره از حامیان خود ) از جمله معتمدینی که برای کسب اراء آنها به سبد رای خود آنها را چهره های شاخص می خواند، دغل باز می نامد و سوالی را در ذهن ما تداعی می کند که آیا زارعی به آلزایمر مبتلا شده است یا هم اینکه او از سر نیاز مهربان شده است .

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.