کد خبر : 4929
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 11 می 2021 - 23:03

در نشست خبری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد؛

صادق علی پور تل زالی

اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستانهای کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند. + (اسامی)

اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستانهای کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند. + (اسامی)
بعنوان استان پیشتاز کشور ، انتخابات شورای مرکزی شهرستان ها را تکمیل و فرایند شکل گیری شورا را به انجام رساندیم.

 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اعضای شورای مرکزی ائتلاف شهرستان ها را اعلام کرد.

 

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد، عصر امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ خلقی پور در جمع خبرنگاران ضمن توضیح چگونگی شکل گیری شورای ائتلاف در استان و شهرستان ها ، اعضای شورای مرکزی شهرستان ها را رسما اعلام نمودند.

خلیفه خلقی پور در آغاز صحبت های خود با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان برای عموم مسلمانان جهان ، مردم شریف ایران اسلامی و بویژه مردم استان افزود : مردم ما همواره با تقوا و ایمان، تقرب به رحمت واسعه الهی را بعنوان اصلی ترین هدف خودبرگزیده اند و ما امیدواریم طاعات و عبادات مردم عزیز در این ماه مبارک مورد قبول پروردگار عالم قرار گرفته باشد.

وی با تاکید بر اینکه بزرگترین کار تشکیلاتی طی سال های اخیر در جریان انقلابی استان صورت گرفته افزود ؛ این حرکت روبه جلو با استقبال بی سابقه طرفداران جریان ارزشی و انقلابی همراه شد.

دبیر شانا در استان  با اشاره به اینکه در این فرایند هم در مجمع عمومی ، هم مجمع منتخب، از نظر کمی و کیفی در جمع سه استان اول کشور قرار گرفته ایم تاکید کرد؛ بعنوان استان پیشتاز کشور ، انتخابات شورای مرکزی شهرستان ها را تکمیل و فرایند شکل گیری شورا را به انجام رساندیم.

دبیر شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد رویکرد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را حرکت بر مدار وحدت دانست و گفت : ساز و کار شورای ائتلاف اجماع ساز ترین رویه در جریان انقلاب بوده است به گونه ای که فضا را برای حضور موثر همه افراد وجریانات انقلابی مهیا نموده است.

وی با تاکید بر رویکرد از پایین به بالای شورا افزود برای اولین بار اعضای شوراهای مرکزی شهرستان ، استان وکشوری با نظر و رای نیروهای انقلابی انتخاب می شوند.

خلقی پور افزود در این سازوکار برای جوانان زیر چهل سال ، بانوان و افراد بالای چهل سال سهمیه جداگانه ای در شورا منظور شد و با این روش جوانان و بانوان در شورای مرکزی این جریان انقلابی بصورت چشم گیری حضور دارند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  با تشکر از اعضای هیئت موسس شهرستانها و اعضای دبیرخانه شورای ائتلاف استان که با تلاش شبانه روزی کار شناسایی ، ساماندهی ،ثبت نام اعضاء و برگزاری انتخابات را به ثمر رساندند اعضای منتخب شورای مرکزی ائتلاف شهرستانها را که در انتخابات این شورا با رای مجمع منتخب ، موفق به حضور در شورای ائتلاف شهرستانها شدند را اعلام کرد.

به گزارش گفتن نگین اعضای منتخب به شرح زیر است؛

شهرستان بویراحمد

منتخبین بالای چهل سال:
۱_ محسن ضامن فر
۲_سیدخلیل عزیزی
۳_سیدمحمد خلقی اصل
۴_سید کرامت محمودی
۵_ سیدعلی عبدیان
۶_کیوان آشنا
۷_محمدطاهرمنش
۸_جواد جلالی
۹_ صفر پیروزه
۱۰ _ سرفراز دارا
۱۱_ رحم علی پارسه

منتخبین جوان (زیر ۴۰ سال )
۱_ حمید کرمی
۲_ غیاث یاری
۳صادق علی پور تل زالی
۴_ محمدرضا مصلحی
۵_ امیرحسین نظری
۶_ مهدی بناوند
۷_ نادر نوری
۸_ رضا پیشوا

منتخبین بانوان:
۱_ زهرا راستیان
۲_ فتانه توحیدی
۳_شهین رحیمی
۴_ مریم گشتاسبی
۵_ فریده قاسمی
۶_نجمه پورمظفر

اعضای هیئت موسس شهرستان بویراحمد :
۱_مصطفی شجاعیان
۲_غلامرضا حسن زاده
۳-داریوش غلامی
۴_جهانگیر ابراهیمی
۵_ احمد طاهر منش
۶_ علی ضامن پیشرو
۷_ محمدتقی افروز

شهرستان کهگیلویه

منتخبین بالای ۴۰ سال:
۱_ نورعلی مشتاقی فر
۲_ علی دلاور
۳_ صالح دادی نژاد
۴_ فتاح جهادیان
۵_ سید حسین اسماعیلی
۶_ عبدالکریم عبودی

منتخبین جوان (زیر ۴۰ سال ):
۱_ سجاد جهانبخش
۲_ حجت دبیقی
۳_ اسد عدالت پرور
۴_ احمد نیک فکر
۵_ یاسر مستوفی
۶_ رحمت الله کرامتی

منتخبین بانوان :
۱_ سیده فاطمه محمدی پور
۲_ خدیجه ثنائیان
۳_سیده فاطمه بهرامیان
۴_ سیده زهرا گنجی پور
۵_ بنت الهدی معینی نیا
۶_ سیده ندا خاوران

اعضای هیئت موسس شهرستان کهگیلویه :
۱_ فریدون فاطمی زاده
۲_سید عبدالعزیز موسوی
۳-محسن عدالتمند
۴_جهانگیر افرازی
۵_ محمد تقی خبره
۶_ امرالله اندرزیان
۷_ منصور تقوی
۸_ نعمت الله خرسندی

شهرستان گچساران

منتخبین بالای ۴۰ سال :
۱_ حسین اسماعیلی
۲_ فریدون جوانمردی
۳_ غلامرضا شکوهی
۴_ سیدمهدی طاهری
۵_ ابراهیم حسین زاده
۶_ حسین افرا

منتخبین جوان (زیر ۴۰ سال ) :
۱_ علی شفیعی زاده
۲_ سعید کردلو
۳_ علی اکبر گرامی
۴_ جواد فدایی
۵_ مصطفی پرندوار
۶_ احمد روانبخش

منتخبین بانوان :
۱_ فاطمه گرجی زاده
۲_ مریم راهی
۳_ مهنوش بهنیازاده
۴_ مدینه داوری
۵_ جواهر علی نژاد
۶_ مریم قره قانی

اعضای هیئت موسس شهرستان گچساران :
۱_ یدالله مرادی
۲_ محمد رمضانی
۳_ علی محمد آقایی
۴_ یونس رضاپور
۵_ سلیمان اخلاصی
۶_ مجتبی جعفری دیزگانی
۷_ علی حسینی
۸_ غلامعباس رحیمی
۹_ داریوش محمودیان

شهرستان بهمئئ

منتخبین بالای۴۰ سال :
۱_ محمدسعید پایا
۲_ سید جهان تقوی نیا
۳_ عبدالصالح فخرایی
۴_ چراغعلی ایران دوست

منتخبین جوان (زیر ۴۰ سال) :
۱_ ابراهیم داشاب
۲_ امیرحسین جودان
۳_ اصغر منصوری راد
۴_ امین جاوریان
۵_ امید درستان
۶_ علی سینا والی اصل
۷_ فریبرز امیری دوست

منتخبین بانوان :
۱_ صدیقه چیره نژاد
۲_ خدیجه فصیحی
۳_ لیلی روانان
۴_ شهناز جعفری

هیئت موسس :
۱_ لطف الله شجاعی
۲_ عبدالصالح صمدی
۳_ حسین جوانمردی
۴_ حسین ستوده
۵_ ابراهیم حصار
۶_ نصرالله ولوی

شهرستان چرام

منتخبین بالای ۴۰ سال :
۱_ حمیدرضا جمالی
۲_ سلیمان اکبری
۳_ زریر عالی نسب
۴_ محسن اسدی
۵_ محمد گلبهار
۶_ کیانی باوند
۷_ صدرالله عابد کیش
۸_ غلام عباس غریبی
۹_ عبدالرضا کشاورز

منتخبین جوان ( زیر ۴۰ سال )
۱_ مسلم جمشیدی
۲_ ناصر تقوی
۳_ علی عباس خانی
۴_ احسان قربانی
۵_ حسن عبدالی
۶_ فرهاد عباسی

بانوان :
۱_ محبوبه آبگون
۲_ حکیمه رفیعی
۳_ زهرا سید پور
۴_ نازافرین حیدری

هیئت موسس :
۱_ سید شریف خاضع
۲_ فرج الله باقریان
۳_ عادل طاهری
۴_ کرامت حیدری
۵_ بهادر عالی نسب

شهرستان دنا

منتخبین بالای ۴۰ سال :
۱_ شهباز بخشنده زاده
۲_ افشین رفعتی
۳_ سید اکبر روشا
۴_ سید ضیاالله برجسته پور
۵_ جلال دریانوش
۶_ علی رحیم پور
۷_ سید ضیاالدین ارشدی
۸_ حسن پرواز
۹_ سالارشکوهی مهر
۱۰_ رحمت الله پایاب

منتخبین جوان ( بالای ۴۰ سال):
۱_ سید نیما محمودی
۲_ حمزه آبسالان
۳_ محسن درخشنده پور
۴_ محمدسعید میرزایی
۵_ سید مسعود شکیب منفرد
۶_ سید حمید روزستان

بانوان:
۱_ نرگس نژندی
۲_ فاطمه جهانبخش
۳_ سیده مازینب روشن

هیئت موسس:
۱_ ذبیح الله سیرتی
۲_ جمشید بهادر
۳_ سید فرهاد مهدوی راد
۴_ مهدی ستار
۵_ امرالله وفاپور
۶_ علی اصغر همت فر

شهرستان باشت

منتخبین بالای ۴۰ سال :
۱_ سیدعلی بینا علی زاده
۲_ قدرت صیدی زاده
۳_ محسن رخشندگی
۴_ سید محی الدین علی زاده
۵_ گودرز نوری
۶_ ابراهیم علی زاده

منتخبین جوان (زیر۴۰ سال) :
۱_ محمود امیری
۲_ سبحان قاسمی
۳_ فرشاد گرامی
۴_ مجتبی عسکری

منتخبین بانوان :
۱_ پروانه کامران
۲_ سیده زینب علی زاده
۳_ فاطمه احمدی
۴_ سمیه احمدی
۵_ کوثراحمدی

هیئت موسس :
۱_ رستم مرزبانی
۲_ سید عادل مطهری
۳_ امامقلی شریفی
۴_ فریبا محمودی
۵_ نادر گرامی

شهرستان لنده

منتخبین بالای ۴۰ سال :
۱_ قنبر زکی نژاد
۲_ نصرالله پرباز
۳_ عیسی محتشم
۴_ علی مدد معنوی
۵_ اسد پرویزی
۶_ سلیمان ربانی
۷_ روح الله تقوی
۸_ بهمن محمدی

منتخبین جوان (زیر ۴۰ سال ) :

۱_ محمد هاشم کریمی
۲_ علی سپهر
۳_ جابر علیزاده
۴_ سامان حق نیا
۵_ رحمان پرهیز

منتخبین بانوان :
۱_ همایون خردمند
۲_ صدف مومنی
۳_ عذرا علیزاده

هیئت موسس :
۱_ حیات الله پایانی
۲_ سید عیسی تقوی
۳_ سید محسن جعفری
۴_ خداکرم مرادی
۵_ حمید دهقان
۶_ علی رحم رجبی

شهرستان مارگون

منتخبین بالای ۴۰ سال :
۱_ عباس درخشی
۲_ علی حسین صفایی لقب
۳_ علی صدیقی مطلق
۴_ علیباز اندرز
۵_ سید اکبر حسینی نژاد
۶_ سید امین موسوی خو
۷_ غلام عابدی
۸_ عبدالطیف تاجران
۹_ هادی روحانی

منتخبین جوان (زیر ۴۰ سال ) :
۱_ آرش بهرامیان زاده
۲_ خسرو قاضی مطلق
۳_ داوود صفایی لقب
۴_ سجاد نژندی پور
۵_ صادق فقاهتی پور
۶_ سعید انوری
۷_ اسدالله بهشتی

منتخبین بانوان:
۱_ معصومه تندپور
۲_ مهسا اورنگ
۳_ رقیه خاتون بهشتی

هیئت موسس :
۱_ مسعود بهشتی روی
۲_ اسماعیل انوری
۳_ علی اکبر همت فر
۴_ جمشید مرعشی
۵_ رهام امیری

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.