مرداد ۲۶, ۱۴۰۱

گـــــــفتن نگـــــــین

پایــــگاه اخــــبار روز

اعلام آمادگی مدیران انقلابی کهگیلویه و بویراحمد برای رقم زدن افتخار ملی دیگر + (گزارش تصویری)

همایش مدیران جریان انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با حضور مسئول کمیته مدیران ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در جنوب کشور و مدیران سابق استان در سالن ستاره شهر یاسوج  برگزار شد.

 

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد،خلیفه خلقی پور مسئول شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد  که مسئولیت ستاد مدیران آیت الله رئیسی را نیز بر عهده دارد، ‌در این همایش ضمن خیر مقدم و گرامی داشت یاد و خاطر شهدا افزود؛ امروز در یک پیچ بزرگ تاریخی قرار داریم که برای عبور از این پیچ به فرماندهانی که بتوانند با سلامت نفس، کار را بر عهده بگیرند نیاز داریم.
مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تحولی ایجاد کرد که مسیر دنیا را عوض کرد افزود؛ تحلیلگران فکر می کردند این انقلاب به یک هیجان و التهاب زودگذر می ماند و خیلی زود فروکش می کند اما اوج حضور مردم در انقلاب را که دیدند مجبور شدند در برابر اراده ملت تسلیم شوند.

مسئول ستاد مدیران آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دشمنان درصدد بودند شور انقلابی مردم را کنترل کنند افزود؛ آنان نمی دانستند مبنای این حکومت بر مبنای ایدئولوژی پایه ریزی شده است، و نمی توان خللی در این شور انقلابی ایجاد کرد.

خلقی پور با اشاره به سه نقطه قوت مورد نظر آیت الله رئیسی در مورد مدیران افزود؛ سه خصوصیت عمده از جمله فساد ستیزی، برخورداری از روحیه انقلابی و مردمداری خصوصیت مورد نظر ایشان در تشکیل دولت انقلابی می باشد.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه مشکل اصلی وادادگی و ناکارامدی مدیران است افزود؛ ما از یک طرف در دنیا به نقطه زن معروف هستیم و هر جا فریاد تظلم خواهی و آزادی طلبی بلند است نام جمهوری اسلامی می درخشد، اما از طرفی بدلیل سوء مدیریتها در صف مرغ و تخم مرغ مردم را نگه داشته اند.
خلیفه خلقی پور با اشاره به اینکه در استان شور انقلابی بالاست نیز افزود؛ این استان همیشه در صحنه های متعدد دفاع از نظام و بویژه انتخابات پیشتاز بوده است.

وی  به منابع انسانی سالم و کارآمد و پاکدست نیز اشاره کرد و گفت؛ در استان مدیران پاکدست و جهادی زیادی داریم و قادریم علاوه بر حل مشکلات مدیریتی استان ، بخش عظیمی از مشکلات کشور در عرصه مدیریتی را پوشش دهیم.

دومین سخنران این جلسه سید مسعود حسینی استاندار اسبق استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در سخنانی دین اسلام را مکتب جهان شمول توصیف کرد و افزود؛ همواره برنامه ریزان غرب درصدد کاهش جایگاه ومحبوبیت دین و اسلام در بین ملت ها بوده اند و بدین خاطر همواره درصدد بوده اند دین را بعنوان افیون توده ها معرفی کنند.

حسینی با اشاره به اینکه ریشه اسلام ستیزی غرب، ریشه تاریخی دارد گفت؛ قبل از انقلاب نیز دین ستیزی در عمل و فرهنگ غربیان مشاهده شده است.
وی با اشاره به اینکه هرچقدر خواستند آرمانهای انقلاب را مورد هدف قراد دهند پاسخ معکوس گرفته اند افزود؛ هر روز تشعشع انقلاب بیشتر و پایگاه آن در بین ملت ها افزونتر می شود.

این فعال سیاسی اصولگرا به ریشه تاریخی جریان نفوذ نیز گریزی زد و تاکید کرد؛ جریان نفوذ همواره وجود داشته است ولی امیدواریم با همت نیروهای انقلاب بنیان آن از ریشه برداشته شود.
وی با تاکید بر اینکه آینده این کشور روشن است و به پیش خواهد رفت، گفت؛ مهم ترین برنامه دشمنان در این چهل سال مایوس کردن مردم بوده است.

مسعود حسینی ادامه داد؛ اگر مدیریت کارآمد در این کشور حاکم شود تحریم ها دور زده خواهد شد.
حسینی با تاکید بر اینکه انقلاب زدایی و مایوس کردن مردم کار دشمن است افزود؛ امیدوار کردن مردم به آینده کشور وظیفه ماست.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت؛ جمعیت ایران یک درصد بوده و در حالی که منابع ما ۷ درصد است، که با وجود جوانان شایسته، توانا و علمی قادریم در زمینه های متعدد کشور را پیش ببریم.
حسینی در پایان تاکید کرد؛ ما انقلاب را تا آخرین نفس ادامه خواهیم داد و انشاالله رییس جمهور آینده آیت الله رئیسی می باشد.

سومین سخنران جلسه، دکتر عزیزی نماینده شیراز و مسئول کمیته مدیران ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در جنوب بود.
وی با گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان، موضوع نشست را انتخابات پیش رو دانست و افزود؛ فلسفه جلسه حضور مدیران انقلابی برای هدایت گری در امر انتخابات است.

عزیزی با اشاره به اینکه مردم در صحنه های مختلف ثابت کرده اند که خالق حماسه های بزرگ بوده اند و تمام جهانیان را به شگفتی واداشته اند گفت؛ مدیرانی که در طول این چند دهه اخیر در کار اجرایی نقش داشته اند می توانند در امر مهم انتخابات نقش آفرینی کنند.
رئیس کمیته مدیران آیت الله رئیسی در جنوب کشور با بیان اینکه بعضی دولتها نتوانستند حق مردم را ادا کنند و امانتدار خوبی نبوده اند گفت؛ حضور مردم در صف های طویل برای خرید ما یحتاج عمومی در شآن این مردم نیست.

عزیزی با تاکید بر اینکه ما در علوم مختلف نقش خوبی داشتیم افزود؛ سزاوار نیست برای اثبات خودمان نظام را نا کارآمد جلوه دهیم.
وی با اشاره به اینکه ما درعرصه های ملی و بین المللی نقش موثری داشتیم تاکید کرد؛در بخشی از عرصه ها خوب ظهور نکرده ایم و مشکلاتی برای مردم ایجاد شده است.
نماینده مرکز فارس در مجلس یازدهم گفت؛ نظام در ساحل مدیترانه و در حیاط خلوت امریکا ظهور مقتدرانه ای دارد اما در کشور قرارگاه مرغ می زنند و صف مرغ و نان تشکیل می دهند.

عزیزی ادامه داد؛ ما در بخش داخلی دو موضوع داشته ایم که نتونسته ایم آن را حل کنیم،البته جریان انقلاب در مقاطعی نتوانسته نقش خود را ایفا کند و بخاطر این مشکلاتی درعرصه های مختلف متوجه کشور شده است
وی با اشاره به اینکه عمده مشکلات که باعث ایجاد نارضایتی شده است افزود؛ ناکارامدی قوانین موضوع بسیار مهمی است که مشکلاتی را در کشور ایجاد کرده است، که تاکنون چیزی قریب به ۱۳ هزار قانون تصویب شده و بدلیل تورم قوانین، ناکارامدی و تقلیدی آنان بخشی از ناکارامدی را موجب شده است که این قوانین درشان ملت نیست،
از جمله قوانین تجارت ، تعلیم وتربیت، قوانین شهرداریها متناسب با تحول بزرگی که ملت ایران درعصر حاضر افریدندنمی باشد.

مسئول کمیته مدیران آیت الله رئیسی در جنوب ادامه داد؛ دومین معضل کشور مدیرانی است که بر مبنای اندیشه های اسلامی روی کار نیامده اند و در عرصه ها مسئولانه رفتار نکردند.
وی با اشاره به اینکه هر زمانی در موضوع مجلس منطقی و هوشمندانه برخورد کردیم دستاوردهای خوبی داشتیم افزود؛ درحوزه اجرا هم زمانی که انتخاب خوبی داشتیم به موفقیت های بزرگی رسیده ایم.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت؛در این مقطع حساس وارد یک عرصه تحول افرین و سرنوشت ساز شده ایم که اگر  تحربه را خوب عمل نکنیم و مسئولانه وارد عمل نشویم متضرر خواهیم شد.