مرداد ۲۶, ۱۴۰۱

گـــــــفتن نگـــــــین

پایــــگاه اخــــبار روز

امام جمعه یاسوج؛ مسئله اصلی امروز نظام ،اشتغال است/ باید از بسترهای خوبی که در استان است نهایت استفاده را برای رشد و توسعه ببریم/با ایجاد بسترهای فرهنگی میتوان با مشکلات فرهنگی جامعه و آسیب های اجتماعی مبارزه کرد

ناصر حسینی پور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت و عضو کمیسیون اصل نود با نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج دیدار کرد.

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد،در این دیدار حسینی پور ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی ، خود را سرباز رهبر انقلاب و مردم ایران و استان دانست و اظهار کرد؛
علیرغم کارهای ناکرده و کارهای ناتمام فراوان، عزم خود را جزم کرده ایم که به همراه همکاران خود در مجلس و دولت انقلابی عدالت محوری و جهادگری را به منصه ظهور بگذاریم و با روحیه بسیجی شبانه روز خود را وقف خدمت کنیم.
این عضو کمیسیون اصل نود با بیان اینکه با دولت و مجلس انقلابی فعلی دیگر بهانه ای برای کار نکردن نداریم و همه باید پای کار بیاییم تا باری از دوش مردم برداریم.

در این دیدار آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور سید ناصر حسینی پور یادگار دفاع مقدس، توصیه هایی در بحث بسط عدالت و توسعه و رفع تبعیض ها داشتند.
ایشان با بیان اینکه مسئله اصلی امروز نظام ، اشتغال است و باید از همه ظرفیت ها برای این مهم استفاده شود.
آیت الله حسینی همچنین بیان داشتند روحیه انقلابی و بسیجی باعث پیشرفت کشور و قوی تر شدن می شود و اگر نبود این روحیه معلوم نبود برابر ابرقدرت هایی که امروز جلوی ما به زانو درآمده اند چه سرنوشتی داشتیم.
باید از بسترهای خوبی که در استان است نهایت استفاده را برای رشد و توسعه ببریم.
ایشان از جمله این بسترها را گردشگری با استفاده از طبیعت بکر و هوای خوب و کوه ها و آبشارها دانسته و فرمودند با اتمام پروژه های نا تمام در حوزه گردشگری و نفت و گاز و پتروشیمی میتوان ضمن افزایش تولید ، نرخ اشتغال را نیز بالا برد و معضل بیکاری را ساماندهی کنیم.
همچنین ایشان ترکیب فعلی نظام را ترکیبی برای پیشرفت در همه جوانب از جمله مسائل فرهنگی دانستند و اظهار داشتند با ایجاد بسترهای فرهنگی میتوان با مشکلات فرهنگی جامعه و آسیب های اجتماعی مبارزه کرد و ایجاد هیئت ها و حسینیه ها در این مهم نقش اساسی دارند.