کد خبر : 2993
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 ژانویه 2020 - 21:53

در نشست مشورتی معتمدین و ریش سفیدان شهرستان بویراحمد با کاندیدای نهایی جریان انقلاب عنوان شد؛

اولتیماتوم استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد به مسئولان برگزاری انتخابات/اگر مسئولان نمی توانند از آراءمردم صیانت کنند خود مردم می توانند + (فیلم سخنرانی)

اولتیماتوم استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد به مسئولان برگزاری انتخابات/اگر مسئولان نمی توانند از آراءمردم صیانت کنند خود مردم می توانند + (فیلم سخنرانی)
این طور نیست که بگویند اینها افرادی هستند تابع نظام و ولایت و اگر چنان و چنین بشود باز هم سکوت خواهند کرد.مسئولین بدانند (خطاب به مردم به گوششان برسد)  اگر نمی‌توانند این مردم خواهند توانست از آراء خود صیانت کنند.

Ymmvگفتن نگین

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت اگر مسئولان نمی توانند از آراء مردم صیانت کنند خود مردم می توانند.

 

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد، نشست مشورتی معتمدین و ریش سفیدان شهر یاسوج با کاندیدای نهایی جریان انقلاب اسلامی شهرستان های بویراحمد و دنا با حضور مسعود‌حسینی استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد، ستار هدایت خواه رئیس شورای جریان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و‌خلیفه‌ خلقی پور دبیر این جریان برگزار شد.

در این نشست که معتمدین و‌ریش سفیدانی از حوزه های تنگ سرخ،تلزالی، سادات امام زاده علی(ع) منطقه معصوم آباد و‌ حومه شهر یاسوج‌ حضور داشتند استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد به ایراد سخنرانی پرداخت.

مسعود حسینی استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد و از چهره های شاخص جریان اصولگرایی ضمن تقدیر از نیروهای نظامی و امنیتی کشور گفت؛ نیروهای امنیتی ما سپاه عزیز و ارزشمند، ارتش مکتبی نظام جمهوری اسلامی ، نیروی انتظامی و اداره اطلاعات مسئولیت اصلی امنیت این کشور را به عهده دارند، این نیروها همه می‌دانند مراحل بسیار سختی را طی می‌کنند تا  بتوانند ورود پیدا کنند که اینها از بهترین نیروهای نظام هستند و این طور نیست که ما بگوییم نیرو های خوب در جای دیگر نیست چرا نیروهای خوب در سراسر این کشور هست اما اینها کسانی هستند که در پرخطرترین عرصه‌های امنیت این نظام حضور پیدا میکنند.

وی در ادامه با انتقاد از کسانی که از حضور نیروهای نظامی و امنیتی در دیگر جایگاه ها خصوصا کاندیداتوری انتخابات مجلس انتقاد میکنند افزود؛ از ابتدا هم برای پذیرفتن همین خطرات این لباس مقدس را به تن کرده اند نیروهای امنیتی در تمام جنگ های پنهان و آشکار در خط مقدم جبهه هستند،در خنثی سازی تمام توطئه ها و فتنه ها در خط مقدم هستند، در خاموش کردن تمام شعله ها و آتش های فتنه در خط مقدم هستند همه اینها فرزند های شما و این ملت هستند، چطور  باید در پر خطر ترین حوادث حضور پیدا کنند و در تمام جنگ های پنهان و آشکار و فتنه ها و توطئه ها برای خنثی کردن حضور پیدا کنند اما در مسئولیت های دیگر نباید باشند!

وی ادامه داد؛یه وقت بعضی دوستان که تماس می گیرند یا ما تماس می‌گرفتیم و صحبت می کردیم عرض می کردم که اگر  شخصیتی مثل سردار شهابی فر که از مفاخر ما هستند و در دفاع مقدس حضور داشتند، در دفاع از  کیان این نظام و انقلاب و به عنوان مدافعان حریم حرم حضور داشتند، و اگر ایشان در این عرصه(حضور بعنوان کاندیدای مجلس ) میخواست حضور پیدا کند بعضی از ما می‌گفتیم  ایشان نیروی امنیتی است!  یا اگر کسی شخصی مثل شهید هرمز پور امروز می بودند و می خواستند حضور پیدا کنند باید میگفتم نیروهای امنیتی است! یا اگر آن شهید سرافراز و سربلند که هیچگاه دنبال نام و مقام نبودند، سپهبد شهید “حاج قاسم سلیمانی” اگر یک روز ضرورتی میشد که میخواست برای ریاست جمهوری (که هرگز نمی پذیرفتند)باید می‌گفتیم که اینها نیروهای امنیتی هستند!

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت؛ این را بدانید با این ترفندها یا این ندانم کاری ها یا این دانستن ها و خود را به اصطلاح به راه دیگری زدن، میخواهند فرزندان این انقلاب را زمینه را برای حضورشان در صحنه های پر مخاطره و مسئولیت پذیر کم کنند.

وی همچنین ادامه داد؛ فردا فرزندان همین کسانی که بعنوان نخبگان در سخت ترین صحنه ها حضور دارند، خواهند گفت دکتر بشوند استاد دانشگاه بشوند مهندس بشوند معلم و یا در هر درجه و مقامی که باشند باز هم خواهند گفت پدران شما در پادگان ها بودند پدران شما نظامی بودن و…
و اینگونه میخواهند فرزندان انقلاب را از صحنه خارج کنند.

مسعود حسینی گفت؛ همه ما باید حواسمان جمع باشد، مسئولیت‌ها را باید به دست امین ترین افراد بسپاریم، کسانی را  می شناسیم که در چندین دوره است در مجلس شورای اسلامی از شرق تا غرب کشور حضور دارند و به عنوان نیروهای امنیتی بهترین نقش را هم توانستند ایفا کنند.

این چهره شاخص اصولگرا  افزود؛چرا نباید به فرزندان خود بها بدهیم، چرا باید به آنهایی که ولنگارند و همه به دنبال غرب هستند و به دنبال پیاده کردن اهداف لیبرالیسم غربی هستند و به دنبال وادادگی هستند و وامدار شدن هستند،یا کسانی که می خواهند خود را فدای این نظام واین انقلاب کنند و بعنوان سرباز این نظام باشد، مثل این شهید عزیزی که می فرمایند؛ بنویسید سرباز ولایت تمام.

وی در ادامه با ذکر حدیثی  به انتقاد از مسئولان پرداخت و گفت؛ امام کاظم (ع) می فرماید؛ امانتداران واقعی هیچ وقت خیانت نمی کنند اما این شما هستید که گاهی امانت را به دست خیانت کاران می سپارید.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت؛ گاهی ما هستیم که امانت را به دست کسانی می دهیم که امروز تمام تلاش و امید و تدبیر شان ایجاد رابطه با استکبار جهانی و شیطان بزرگ هستند، این چه تدبیری است و این چه امیدی است که می خواهند دست پاک یک ملت شهید داده را در دست پلید شیطان و استکبار جهانی بگذارند.

این چه خفت و ذلتی باید باشد.

این ملت خون داده انقلاب کرده که عزتمند باشند و پای آرمان هایش تا اخر  بایستند.

مسعود حسینی خطاب به ریش سفید ان و معتمدین جلسه گفت؛از امروز باید از آرای خودتان صیانت کنید و به امید این و آن نباشیم.

گاهی مردم گلایه مند هستند که ما رای میدهیم اما از آراء ما صیانت نمیشود!
هرکدام از شما باید احساس مسئولیت کنید و از آرا مردم صیانت کنید.

این فعال سیاسی خطاب به مسئولان گفت؛ مسئولین بدانند این طور نیست که بگوید اینها افرادی هستند تابع نظام و ولایت و اگر چنان و چنین بشود باز هم سکوت خواهند کرد.مسئولین بدانند (خطاب به مردم به گوششان برسد)  اگر نمی‌توانند این مردم خواهند توانست از آراء خود صیانت کنند

وی گفت؛ باید امنیت باشد برای همه افراد و  برای هر کاندیدایی.

باید بتوانند از  زیلایی تا لوداب، تا آخر گنجگون و تنگ سرخ و کوشک، تا هر زمانی که انتخابات آزاد باشد مسئولان باید با نیروهایشان حاضر باشد.

وی ادامه داد؛ این نظام آنقدر اقتدار دارد و قدرتمند است که یه وقت کسی خیال نکند که با فضا سازی با جنجال با دروغ با شایعه و… می تواند مثلا مانعی ایجاد کند.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد همچنین خطاب به مردم و حامیان کاندیدای نهایی جریان انقلاب اسلامی گفت؛از همه عزیزان این جریان تقاضا دارم در هرکجا که هستید به همه مردم احترام بگذارید و از تخریب و تضعیف دیگران بپرهیزید و به همه مردم احترام بگذارید و رقابت را بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل کنید،
شما تبلیغ کنید کاندیدای نهایی این جریان را چون در کاندیدای شما و جریان شما آنقدر توانمندی وجود دارد که نیاز به تخریب و تحقیر کسی ندارید.

آنهایی که تخریب و تضعیف میکنند برای نشان دادن خودشان هست ولی ما نیاز به تخریب کسی نداریم.

 

_______________________

جزئیات کامل ادامه این نشست که  با سخنرانی ستار هدایت خواه نماینده اسبق شهرستان های بویراحمد و دنا همراه بود در این پایگاه خبری به اطلاع می رسد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.