کد خبر : 5039
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 می 2021 - 22:06

واکنش یک شهروند به برکناری رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج؛

جاودان سیرت خدمت گذار صدیقی بود که در اوج همه گیری کرونا خدمات فراوانی به مردم استان ارائه کرد/ جاودان سیرت به دلایل غیرمنطقی آنهم در شرایط بدی برکنار شد/ درخواست رستمی یاسوجی از مسئولان ارشد استانی؛ به تقاضای آحاد مردم استان که ابقای دکتر جاودان سیرت به واسطه خدمت به خلق خدا هستند،توجه ویژه داشته و به نظرات مردم این استان صحه بگذارید

جاودان سیرت خدمت گذار صدیقی بود که در اوج همه گیری کرونا خدمات فراوانی به مردم استان ارائه کرد/  جاودان سیرت به دلایل غیرمنطقی آنهم در شرایط بدی برکنار شد/ درخواست رستمی یاسوجی از مسئولان ارشد استانی؛ به تقاضای آحاد مردم استان که ابقای دکتر جاودان سیرت به واسطه خدمت به خلق خدا هستند،توجه ویژه داشته و به نظرات مردم این استان صحه بگذارید
ایشان باید بدانند اگرچه به دلایل غیرمنطقی آنهم در شرایط بدی برکنار شدند اما تلاش ایشان از چشم هیچ فردی پوشیده نیست، چه کسانی که بیمار شدند و تحت نظر ایشان مداوا شدند و چه اطرافیان بیماران که شاهد از جان گذشتگی دکتر جاودان سیرت بودند، مردم قدردان زحمات خالصانه شما هستند.

طی حکمی از سوی پرویز یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، علیرضا ملک پور به عنوان سرپرست بیمارستان شهید جلیل یاسوج منصوب شد.

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد،پس از برکناری سعید جاودان سیرت رئیس اسبق بیمارستان جلیل یاسوج که کارنامه قابل قبولی، خصوصا در مبارزه با ویروس منحوس کرونا از خود بجای گذاشت، اعتراضات متعددی از سوی نخبگان و بزرگان این شهر صورت گرفت.

مهدی رستمی یاسوجی از فعالین سیاسی، اجتماعی شهرستان بویراحمد ، در واکنش به برکناری رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج در گفتگو با خبرنگار گفتن نگین گفت: خدمتگذار صدیقی را برکنار کردند در حالیکه خدمات زیادی را به مردم استان ارایه دادند و در خط مقدم مبارزه به این بیماری خطرناک حضور فعال داشتند.

رستمی یاسوجی افزود: دکتر جادوان سیرت در اوجه همه گیری کرونا به یکباره برکنار شدند و خدمات فراوانی که به جامعه استان ارایه کردند نادیده گرفته شد.

وی خاطرنشان کرد: در طی قریب به یک سال و اندی از آغاز این بیماری و حتی قبل تر از آن شاهد تلاش های ایشان در بیمارستان شهید جلیل بودیم که شبانه روز در خدمت مردم بیمار بود.

رستمی تصریح کرد: از نزدیک شاهد بودیم ایشان به همراه خانواده اش به واسطه حضورشان در بیمارستان دوبار به این ویروس مبتلا شدند و بدترین شرایط ممکن را متحمل شدند اما دست از خدمت رسانی به مردم و بیماران برنداشتند و بیمارستان را رها نکردند تا سنگر اول مبارزه خالی نشود.

وی گفت: ایشان باید بدانند اگرچه به دلایل غیرمنطقی آنهم در شرایط بدی برکنار شدند اما تلاش ایشان از چشم هیچ فردی پوشیده نیست، چه کسانی که بیمار شدند و تحت نظر ایشان مداوا شدند و چه اطرافیان بیماران که شاهد از جان گذشتگی دکتر جاودان سیرت بودند، مردم قدردان زحمات خالصانه شما هستند.

وی  در پایان گفت: از نماینده ولی فقیه در استان، استاندار محترم،نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بویراحمد به تقاضای آحاد مردم استان و همچنین رئیس ستاد کرونای استان و اعضای این ستاد که خواهان ابقای دکتر جاودان سیرت به واسطه خدمت به خلق خدا هستن تقاضا می شود توجه ویژه داشته و به نظرات مردم این استان صحه بگذارند؛ بسا که دعای خیر مردم و رضایت خداوند تبارک و تعالی شامل حالشان شوند و در این امر خیر کوتاهی نفرمایند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

محسن شنبه , 22 می 2021 - 20:20

دکتر یزدانپناه ضمن اینکه خود از نظر سواد علمی در سطح بسیار پایینی هستند متاسفانه سیاست قومگرایی و باندبازی جناحی رو از روز نخست مدیریتش در سرلوحه کار قرار دادند در حالی که وجدان کاری ایجاب میکنه در این شرایط حساس جنگی نباید بر سر جان مردم معامله سیاسی جناحی و قومی کرد و این نوعی خیانت به آرمانهای شهداست. تقریبا در این مدت جنگی از خر خانواده و فامیلی یک و یا چند نفر دچار بیماری کرونا شدند و کیست که نداند اگر مدیریت علمی دکتر جاودان سیرت در درمان مردم نبود قطعا با یک فاجعه انسانی در سطح شهرستان و استان مواجه بودیم اینهارو با قاطعیت عرض میکنم چرا که من خود از بیماران ان مرد بزرگوار و نخبه کشوری بودم..
خداوند همواره همراه و یاور ایشان باشد