کد خبر : 4901
تاریخ انتشار : یکشنبه 9 می 2021 - 18:19

با انتشار نامه ای صورت گرفت؛

درخواست نیروهای انقلاب ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از آیت‌الله رئیسی

درخواست نیروهای انقلاب ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از آیت‌الله رئیسی
شورای ائتلاف شهرستان‌های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه به ستار هدایتخواه رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خواستار حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 شدند.

درخواست نیروهای انقلاب ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از آیت‌الله رئیسی

شورای ائتلاف شهرستان‌های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه به ستار هدایتخواه رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خواستار دعوت استانی و پی‌گیری حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شدند.

شورای ائتلاف شهرستان‌های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه به ستار هدایتخواه رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خواستار حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شدند.

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان دنا طی نامه‌ای به رئیس شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد این گونه آورده است:

همانگونه که مستحضرید علی رغم پیشرفتهای حاکمیتی در بخشهای مختلف در صحنه های داخلی و بین المللی در چهار دهه گذشته ؛ اکنون شاهد سیر نزولی این موفقیت ها در دولت مستقر و ایجاد مشکلات و تنگناهای اقتصادی در زندگی مردم هستیم و شدت این مشکلات بصورت روزانه سبب کوچکتر و کم رنگ شدن سفره معیشتی آحاد جامعه و گسترش نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی در این برهه حساس از تاریخ انقلاب گردیده است.

گر چه شکل گیری برخی از این مشکلات تحت تاثیر تحریمهای ظالمانه و غیر انسانی قرار گرفته است اما به اذعان قاطبه کارشناسان آگاه آنچه موجب وضع نابسامان اقتصادی و فرهنگی در کشور شده است ناکارآمدی و خستگی مدیران ، روزمرگی ، عدم شفافیت در برنامه ها ، دست اندازی به بیت المال ، بی تفاوتی نسبت به ارزشهای بنیادین انقلاب ، بی عدالتی در تقسیم فرصت ها بیش از تحریها در این بحرانهای اقتصادی اثرگذارتر بوده و می باشد و مهم تر لاپوشانی ، عدم پاسخگویی ، مظلوم نمایی و رانت خواری افراد وابسته به قدرت دولت مستقر سبب خشم و نارضایتی مردم گردیده است.همان مردمی که پشتوانه نظام محسوب می گردند.

در ادامه این نامه آمده است: این نارضایتی می تواند بخشی از اعتماد عمومی ملت بزرگ ایران اسلامی را که مهمترین پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند خدشه دار نماید.
لذا اکنون بیش از هر زمان دیگری دولتی کارامد و توانمند با کفایت و پاک دست برای مدیریت امور کشور و اعتمادسازی بین مردم نیازمند است.

جایگاه ریاست جمهوری با اختیارات وسیع در بخش های مدیریتی کشور باید در اختیار فردی ولایت مدار و دل سوز نظام و کشور ، با تجربه و آزموده ، پاکدست و فساد ستیز و با انگیزه و جهادی قرار گیرد.

آیت الله رئیسی مصداق این خصوصیات بوده و در این راستا ویژگی های شخصیت ریاست جمهور آینده از دیدگاه رهبری«مدیریتی با کفایت ، با ایمان ، عدالتخواه و ضد فساد ، دارای عملکرد انقلابی و جهادی ، معتقد به توانمندی های داخلی، معتقد به جوانان و مردمی بودن است که در شخصیت وی متجلی و در عمل به اجرا گذاشته است.

مزید بر این ویژگی ها حسن شهرت و مقبولیت و محبوبیت ایشان بین مردم و اجماع نظر همه جریانات سیاسی انقلابی همسو نسبت به ایشان تکلیف و حجت را بر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان دنا تمام کرده است تا به نمایندگی از مجمع نیروهای انقلابی شهرستان دنا از حضرتعالی استدعا نمایند جهت دعوت از حضرت آیت الله رئیسی برای حضور و کاندیداتوری در عرصه مهم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اقدام به عمل آورید.

امیدواریم با حضور این سید انقلابی از سلاله پاک رسول خدا (ص) اشتیاق به انتخاب آگاهانه و اصلح با مشارکت حداکثری به منصه ظهور رسد و گام مهمی در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی برداشته شود.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان لنده طی نامه‌ای به رئیس شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد این گونه آورده است:

همان طور که مستحضرید اهداف متعالی جمهوری اسلامی ایران پیوسته خصومت دنیای متکبر و غرق در استبداد و استعمار غرب را به دنبال داشته است.

تجربه تاریخی چند دهه گذشته به وضوح نشان دهنده این واقعیت انکار ناپذیر می‌باشد که هر اندازه نگاه دولت ها از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی به سمت غرب و غرب گرایی بیشتر گردیده به همان میزان مشکلات و گرفتاری های مردم در ابعاد مختلف فرهنگی،سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی بیشتر شده است.

لهذا در شرایط پیش رو و با توجه به تجارب چند دهه ی گذشته و تاکید رهبر معظم انقلاب در راستای تشکیل *دولت جوان و انقلابی اهمیت تشکیل دولتی کارآمد ، مومن ، موثر ، پاکدست و انقلابی و جهادی دوچندان می باشد.

از جنابعالی که بحمدلله خویشتن از اسوه های انقلابی ، متخصص و متعهد می باشید؛ استدعا می گردد که در برهه ی حساس کنونی و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ، از حضرت آیت الله رئیسی برای حضور و نامزدی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دعوت بعمل آورید.

مبارزه ی بی ملاحظه ی آیت الله رئیسی با فساد ، تعهد ، عملکرد انقلابی و جهادی ، اتفاق نظر نیرو های انقلابی ، کفایت و کاردانی و پاک دامنی و سبد رای ۱۶میلیونی از معدود ویژگی های آن بزرگوار برای پذیرش کاندیداتوری انتخابات فرا رو می باشد.

امید است با تشکیل دولتی انقلابی و جوان ریل گذاری های غلط، اصلاح گردیده و مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی ، شاهد ثمرات و شیرینی های دولتی با کفایت ، متعهد و متخصص باشند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان مارگون طی نامه‌ای به رئیس شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد این گونه آورده است:

ایران اسلامی در آستانه قرن جدید قرار دارد ، قرنی که می بایست قرن تحول و دگرگونی در گام دوم انقلاب باشد. امروز تحول در نظام مدیریتی کشور به یک ضرورت تاریخی تبدیل شده است ، همانطوری که نسیم و رایحه تحول از دستگاه قضا وزیدن گرفته و موجب امیدواری و نشاط مردم شده است.

انتظار افکار عمومی کشور این است که آهنگ تحول در همه نهادها و ساختارها جریان پیدا کند و تبدیل به گفتمان عمومی در تمام سطوح حکمرانی شود. با توجه به شرایط داخلی و بین المللی حال و حاضر کشور و اقتصاد و معیشت شکننده جامعه و اینکه دولت فعلی با نوع نگاهش به مسائل ، کشور را زمین گیر کرده و در طول ۸ سال علیرغم اختیارات وسیعی که داشت اما به دلیل ناتوانی در اداره کشور موجب نارضایتی عمیق طبقات متوسط به پایین شده است.

نظام مدیریتی و اجرایی کشور نیازمند یک جراحی صحیح و عالمانه است که طبیب آن را مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ انتخاب خواهند نمود و اگر همت به خرج داده نشود ممکن است جمع و جور کردن این اوضاع بسیار سخت تر شود.

تشکیل یک دولت انقلابی، جهادی ، کارآمد ، منسجم از نیروهای دلسوز نظام ، قوی و مورد اعتماد ، کاربلد و پاکدست می تواند کشور را از وضعیت فعلی خارج کرده و اداره قوه مجریه را به ریل اصلی خود برگرداند.

بررسی‌های بعمل آمده و نظرسنجی های گسترده نشان دهنده محبوبیت و رغبت شدید مردم به شخصیت حضرتعالی می باشد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مارگون از استان کهگیلویه و بویراحمد با احترام به تمامی نامزدهای فعلی ریاست جمهوری در جبهه انقلاب اسلامی به این جمع بندی رسیده است که حضرتعالی گزینه مناسب برای امر خطیر ریاست جمهوری می باشید.

همه اعضای شورای ائتلاف یک صدا درخواست به حضور حضرتعالی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰ دارند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان چرام طی نامه‌ای به رئیس شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد این گونه آورده است:

امروز تحول در نظام مدیریت کشور به یک ضرورت تبدیل شده است گر چه نسیم و رایحه تحول از دستگاه قضایی شروع به وزیدن گرفته و موجب امیدواری و نشاط مردم شده است اما سطح اثرگذاری قوه مجریه در سرنوشت کشور و پیشرفت آن بسیار فراتر از قوه قضاییه است زیرا عموم سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های کشور در قوه مجریه انجام می‌شود لذا حضور یک فرد قدرتمند، تحول خواه، امین، پاک دست و آشنا به قوانین می تواند در کاهش چشمگیر تخلفات و جرم‌ها در قوه مجریه بسیار موثر باشد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان چرام پس از بررسی‌های میدانی و نظرخواهی مردمی و نخبگان انقلابی ضمن احترام به سایر کاندیداهای جبهه انقلاب به این نتیجه رسیده کاندیدایی به جز حضرت آیت‌الله رییسی توان اجماع بین نیروهای انقلاب را ندارد.

مضافا اینکه ایشان از سرمایه رای ۱۶ میلیونی در انتخابات دوره گذشته برخوردار است و در این چند سال محبوبیت و مقبولیت ایشان بین آحاد جامعه افزایش یافته است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.