مرداد ۲۶, ۱۴۰۱

گـــــــفتن نگـــــــین

پایــــگاه اخــــبار روز

دیدار معاون پارلمانی رئیس جمهور با نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد و امام جمعه یاسوج

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور صبح امروز به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر و با آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش گفتن نگین از مرکزکهگیلویه و بویراحمد، در این دیدار نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان شهد شیرین خدمات نظام و دولت را چشیده‌اند و هم اینک نیز طرح‌های متعددی در حوزه‌های مختلف در حال انجام است.
آیت الله حسینی افزود: این مردم در دوران هشت ساله جنگ بیشترین سهم مشارکت را داشته‌اند و حتی در انتخابات نیز همیشه مشارکت چشمگیری دارند که جزء رتبه‌های نخست کشور بوده‌اند.
امام جمعه یاسوج ادامه داد: توجه ویژه به پروژه‌های در حال اجرای این استان سبب توسعه و شکوفایی استان خواهد شد.
آیت الله حسینی تاکید کرد: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و تاکنون خدمات ارزشمندی صورت گرفته است اما این تلاش‌ها باید ادامه یابد.

در این دیدار همچنین معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: با توجه به دستور رئیس جمهور، همه مسئولان تا ساعات پایانی دولت دوازدهم برای خدمت به مردم پای کار هستند و مدیران نباید احساس سستی کنند.
حسینعلی امیری اظهار داشت: کمک‌های لازم به آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری منتخب خواهد شد و در زمان استقرار دولت سیزدهم اطلاعات صادقانه در اختیار وی قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه برخی مواقع سرمایه‌های دولت صرف حواشی می‌شود افزود: مسیر همدلی و همراهی باید افزایش یابد.
امیری تاکید کرد: هم اینک کشور درگیر موج پنجم کروناست این درحالی است که با تلاش‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد و دیگر مدیران و همراهی مردم، این استان موج‌های قبلی را با چالش‌های کمتری طی کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز داشت: اقدامات خیلی خوبی در زمینه مبارزه با کرونا صورت گرفته و آمار مرگ و میر کرونایی در این استان پایین است.
امیری بیان کرد: در زمینه اقتصاد مقاومتی با توجه به اینکه زیرساخت‌ های قوی در استان وجود نداشت با این حال کارهای مطلوبی انجام گرفته است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری تاکید کرد: پیشبرد کارها در استان به دلیل تلاش‌ها و هماهنگی‌های استاندار، نمایندگان مجلس و مسوولان شتاب گرفته است.