کد خبر : 6113
تاریخ انتشار : شنبه 19 ژوئن 2021 - 16:15

گفتن نگین؛

منتخبین ششمین پارلمان شهری شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد

منتخبین ششمین پارلمان شهری شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ( ۲۸ خرداد) در کهگیلویه و بویراحمد نیز همزمان با سراسر ایران اسلامی برگزار شد.

منتخبین مردم در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهر مشخص شدند.

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد منتخبین شورای های شهر در شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد  مختلف به شرح زیر است؛

منتخبین مردم شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران در ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشخص شدند.

علیرضا اتابک، فرماندار شهرستان گچساران در گفت و گو با خبرنگاران منتخبین مردم شهر دوگنبدان در ششمین دوره انتخابات شورای شهر را به شرح زیر اعلام کرد.

اعضای اصلی شورای شهر دوگنبدان؛
حبیب الله عالی مقدم. ۸۹۶۲
محمد علی مرادی مفرد ۷۸۷۷
غلامرضا شکوهی پور ۷۵۶۸
علی محمد آقایی ۶۴۶۴
محمد علی کرمی فرد نارگ موسی ۵۹۸۲
ایمان علی پور ۵۹۸۱
سید محمد طاهری ۵۸۵۸
اعضای علی البدل:
کیانوش بلوطی ۵۷۶۵
سعید رحمانی اصل ۴۸۰۱
رسول شعبانی ۴۷۳۵
احمد روانبخش ۴۶۵۵
محمد قاسم رسته ۴۵۸۸

منتخبین شورای دور ششم شهر سی سخت، مرکز شهرستان دنا و شهر پاتاوه در این شهرستان مشخص شدند.

عبدالحمید پناهی، فرماندار شهرستان دنا نیز منتخبین مردم شهر سی سخت و پاتاوه در ششمین دوره انتخابات شورای شهر را به شرح زیر اعلام کرد.
اعضای اصلی شورای شهر سی سخت؛
فرشید محمدحسین پور با ۱۰۶۰ رای
محمد فرهادی با ۱۰۲۵ رای
ناصر رهامی با ۱۰۴۲ رای
حمید تقی زاده با ۱۰۳۷ رای
بهنام حیدری با ۹۰۳ رای
اعضای علی البدل؛
لیلا زابلی زاده با ۸۶۹ رای
یاسر سجادیان سی سخت با ۷۹۵ رای
سید مهدی ایمانی خواه با ۶۳۵ رای
اعضای اصلی شورای شهر پاتاوه؛

محسن جانفزا  با ۱۱۲۲ رای
حمزه آبسالان با ۱۰۹۶ رای
عابدین بسطامی نسب با ۸۶۲ رای
سجاد بهروزی با ۷۹۷ رای
رضا دلشادیان با ۷۱۴ رای
اعضای علی البدل؛
محمد نصرت زاده با ۶۹۳ رای
فیروز درخشان پی با ۶۸۶ رای
مسعود داشته با ۶۴۳ رای
پناهی بیان کرد: در اجرای ماده ۵۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور و ماده ۷۰ آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ انتشار اسامی به مدت دو روز در محل فرمانداری آماده قبول شکایات انتخاباتی است.

منتخبین شورای دور ششم شهر چرام، مرکز شهرستان چرام و شهر سرفاریاب در این شهرستان مشخص شدند.

هادی فتاحی اصل، فرماندار شهرستان چرام هم منتخبین مردم شهر چرام و سرفاریاب در ششمین دوره انتخابات شورای شهر را به شرح زیر اعلام کرد.
اعضای اصلی شورای شهر چرام؛
حجت الله با بازی دم طسوج با ۳۲۵۷ رای
احسان مرادی ده شیخ با ۳۲۲۳رای
عبدالرحیم اخلاقی با ۳۱۶۱ رای
محمود جانی پور با ۳۱۴۶ رای
ابوالفتح بشارت با ۳۰۴۸ رای
اعضای اصلی شورای شهر سرفاریاب؛
هدایت الله خوشنودی پور  با ۶۱۱ رای
سید پرویز معصومی پور با ۵۹۸ رای
کیانی باوند با ۵۹۶ رای
محمدحسن ده پازر با ۵۷۹  رای
سید صدیف دانشی با ۵۴۵ رای

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه ( ۲۸ خرداد) در کهگیلویه و بویراحمد نیز همزمان با سراسر ایران اسلامی برگزار شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.