مرداد ۲۶, ۱۴۰۱

گـــــــفتن نگـــــــین

پایــــگاه اخــــبار روز

همه سرمایه های ما از حوزه آموزش و پرورش می‌گذرد/ بخواهیم در ابعاد اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی توسعه و بالندگی داشته باشیم باید آموزش و پرورش قوی داشته باشیم

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج در دیدار کارکنان حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش به مناسبت هفته تربیت اسلامی عنوان کرد شخصیت فرهنگی،تربیتی و اجتماعی یک انسان در دوران دانش آموزی شکل می گیرد.
به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویراحمد،آیت الله سید نصیر حسینی با اشاره به اینکه دانش آموز اگر هویت ملی و غیرت دینی خود را از دست بدهد راحت تسلیم می‌شوند گفت: اگر دانش آموزان ما هویت دینی و ملی اسلامی خودشان را از دست بدهند نمی‌توانند تحولی عظیم رقم بزنند و انقلابی با این شاخص‌ها به وجود بیاورند که دنیا را تحت تأثیر قرار دهد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: فضای امروز و فضای مجازی باعث شده دانش آموزان مانند گذشته راحت اطاعت پذیری نداشته باشند که این موضوع در عمل و ظیفه ما راسنگین تر می کند و باید متناسب این هجمه ها، حمله ها و فضاهای مجازی برنامه هایمان را توسعه بدهیم و کیفیت ببخشیم.

امام جمعه شهر یاسوج گفت: اگر در مسیر آموزش حرکت می‌کنیم آن آموزش باید منتج به یک تربیت دینی شود و آن هم مقدمه ای باشد برای آرامش انسان تا بتواند در پناه آرامش به معرفت برسد و خدای خود را بشناسد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد خطاب به کارکنان حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی استان گفت: رسالت شما بسیار بزرگ است و همه باید شما را در این امر خطیر و بزرگ کمک کنند .

آیت الله حسینی اظهار کرد: همه سرمایه های ما از حوزه آموزش و پرورش می‌گذرد اگر بخواهیم در ابعاد اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی توسعه و بالندگی داشته باشیم باید آموزش و پرورش قوی داشته باشیم.
تشکل های دانش آموزی بازوان توانمند معاونت پرورشی هستند.

در ابتدای این دیدار معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه چهار تشکل دانش آموزی اجازه فعالیت در حوزه آموزش و پرورش را دارند، گفت: تشکل سازمان دانش آموزی، هلال احمر، اتحادیه انجمن های اسلامی و بسیج دانش آموزی چهار تشکلی هستند که از شورای عالی آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی مجوز دارند به صورت رسمی در مدارس فعالیت کند.