کد خبر : 2185
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 17 دسامبر 2019 - 12:56

ارسالی مخاطبین؛

واکاوی سخنان شیخ محمدعلی از تهران تا زیلایی/ جناب وکیلی،بویی که در این حوزه به مشام می رسد بوی کباب نیست

واکاوی سخنان شیخ محمدعلی از تهران تا زیلایی/ جناب وکیلی،بویی که در این حوزه به مشام می رسد بوی کباب نیست
وکیلی از یار مانده و از دوست رانده ، بدون امید از لیست امید گفت حاضر است تهران را با زیلایی عوض کند تازه شرط هم گذاشت! ( اجماع نخبگان) اینکه اگر اجماع حاصل شود چند صباحی حاضرم در خدمت زادگاهم باشم!!!

گــــفتن نگـــــین

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین این پایگاه خبری است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

_ارسالی از؛
“سیاوش جعفری”

شامگاه شنبه (۲۳آذر ماه۹۸) مصادف با سخنرانی محمد علی وکیلی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را می بایست شنبه دروغ در تاریخ بویراحمد و دنا ثبت نمود.در این شب سخنگوی ستاد حسن روحانی که به تاسی از معلم اخلاق خود در بیان حرفهای زیبای تو زرد و آمار دروغ ابایی نداشت مطالبی را بیان نمودند که بر خود لازم دانسته به واکاوی این سخنان بپردازم.

بلی ، وکیلی از یار مانده و از دوست رانده ، بدون امید از لیست امید گفت حاضر است تهران را با زیلایی عوض کند تازه شرط هم گذاشت! ( اجماع نخبگان) اینکه اگر اجماع حاصل شود چند صباحی حاضرم در خدمت زادگاهم باشم!!!
براستی جناب وکیلی میدانی با دستان نرم و مخملی ات در تهران حالا باید در زیلایی با دستانی پینه بسته و ریش ریش برخورد کنی .شما میدانی بر زیلایی در دهه قبل چه گذشته ؟ اصلا راه زیلایی را بلدی؟ خاکی است یا آسفالته؟ شب را در خانه های گلی میتوانی به سر آوری؟و…
بگذریم!!
در همین شب جناب وکیلی از عملکرد خود گفتند،بکارگیری دو هزار نفر از فرزندان استان! و حوزه بویراحمد و دنا در تهران و تشکری از غریب پور،جناب وکیلی شاید این هم مثل آمار (۶۰میلیونی) آقای روحانی از تعداد دریافت کنندگان یارانه معیشتی (بنزین) برای ما قابل هضم نباشد لطفا فقط لیست ۲۰۰ نفر بجز آقازاده ها و فامیل محترم را ارائه بفرمایید، تا کمی بر خود ببالیم!!

جناب آقای وکیلی از عزت بویراحمد گفتید و از مراسم فاتحه خوانی ها، سرمایه گذاری و عدم سرمایه گذاری ها و حمایت از فرزندان خطه زاگرس و… چقدر این واژه ها برای مردم آشنایند، چون قبل از شما نیز دوستان جناح رقیبتان برای این واژه ها در ایام انتخابات چه برنامه هایی که نداشتند،و چه موج سواری هایی که نشد ، اما نتیجه چه شد؟؟
در شب دروغ فقط گفتید اصلاح طلب ، اصلاح طلب و اصلاح طلب، جناب وکیلی خسته ایم از این واژه ها و همه جناح ها .درد مردم را دریابید ،حنای این حزب رنگی ندارد، هم حزب محمود را دیدیم و هم حزب حسن جانت را ، حقا که محمود احمدی نژاد را روسفید کردید..
جناب وکیلی شمایی که در مصاحبه با خبرگزاری رسمی مدعی عدم اطلاع از کارمند شدن آقا زاده های دلبندت می شوید و با کارنامه ای سیاه بر جای مانده از لیست امید ،با یاس از تهران می خواهید به بویراحمد و دنا سرک بکشید و برای مردم غیور این دیار نماینده باشید با خود چه اندیشیده اید؟ در رویاهایتان چه می بینید؟

حرف آخر…
جناب وکیلی ،اوضاع بر هم ریخته اصولگرا یان و اصلاح طلبان بویراحمد و دنا برای شما همانند شنیدن صدای دوهل از دور است. بویی که در این حوزه به مشام میرسد بوی
کباب نیست بوی…

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

احسان چهارشنبه , 18 دسامبر 2019 - 21:19

سلام
نمیخواد ایقد زور بزنی که بوی برگ سبزها را به مشام خوهانش برسانی…
حواست به کار خودت باشه وتماشا بکن که چگونه این بار هم بنکو حزب باد رو داخل قوطی رب گوجه میکنیم