کد خبر : 101
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 می 2019 - 23:42

پنهان کاری در  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تا کی؟؟؟/ رئیس انجمن نمایش استان از چه چیزی می هراسد که چراغ خاموش قصد برگزاری انتخابات را دارد؟/‌انتخاباتی که نتیجه آن از قبل مشخص است!!!

پنهان کاری در  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تا کی؟؟؟/  رئیس انجمن نمایش استان از چه چیزی می هراسد که چراغ خاموش قصد برگزاری انتخابات را دارد؟/‌انتخاباتی که نتیجه آن از قبل مشخص است!!!

گــفتن نگــین/عضو هیات رئیسه انجمن نمایش استان کهگیلویه و بویراحمد، در مصاحبه ای از  پنهان کاری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نمایش استان انتقاد کرد.  به گزارش پایگاه خبری گفتن نگین از یاسوج؛  اردشیر کیانی گفت:  تقریبا دو ساعت پیش متوجه شدیم که فردا دوشنبه  قرار است ساعت 3 بعد از ظهر  انتخابات انجمن نمایش استان

گــفتن نگــین/عضو هیات رئیسه انجمن نمایش استان کهگیلویه و بویراحمد، در مصاحبه ای از  پنهان کاری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نمایش استان انتقاد کرد. 

به گزارش پایگاه خبری گفتن نگین از یاسوج؛  اردشیر کیانی گفت:  تقریبا دو ساعت پیش متوجه شدیم که فردا دوشنبه  قرار است ساعت 3 بعد از ظهر  انتخابات انجمن نمایش استان کهگیلویه و بویراحمد در مرکز استان برگزار شود.

این در حالیست که بنده به عنوان عضو هیات رئیسه ی انجمن نمایش استان،  تا این ساعت هیچ خبری مبنی بر برگزاری انتخابات نداشتم.

چرایی این همه سکوت و پنهان کاری تقریبا بر همگان واضح است!!

اگرقرار بود مصالح تئاتر و صلاح انجمن در نظر گرفته می شد، قطعا هیات رئیسه ، مسئول حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد ، کارشناس تئاتر و گروه های تئاتری استان باید از هفته ها قبل در جریان کار قرار می گرفتند.

 رئیس انجمن نمایش استان از چه چیزی می هراسد که چراغ خاموش قصد برگزاری انتخابات را دارد؟

در استانی که ده ها گروه نمایش مراحل اولیه ثبت خود را انجام داده اند، چگونه می توان به پنج گروه اکتفا کرد؟ آن هم گروه هایی که بعضی از آنها وجود خارجی در استان ندارند!!!

متاسفانه با تماسی که با چند گروه نمایشی داشتیم ، همگی اذعان داشتند که در طول ریاست رضا رفیعی هر روز به بهانه های مختلف، کار ثبت گروه ها به تعویق می افتاد،  در حالی که برای ثبت گروه برای دیگران، پرونده سفارشی و دستی به تهران ارجاع داده می شد..

تنها کسانی که نصفه نیمه از این اتفاقات خبر داشتند پنج گروه نمایشی، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس انجمن نمایش بوده، به نظر می رسد در چنین انتخاباتی پر از شبهه ، مدیرکل و معاونت هنری و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، می بایست وسواس به خرج دهند و انتخابات را به وعده دیگری موکول کنند، در غیر اینصورت بی شک اتفاق نا میمونی در تئاتر استان رخ خواهد داد که جوابگوی نیازهای تئاتر استان نیست.

انتخاباتی که از قبل مشخص شده است ، نامش انتخابات نیست و گمان نمی کنم مدیر کل در واپسین روزهای حضورش در سنگر خدمت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،  به چنین خیانت آشکاری تن دهد.

ضمن اینکه مسائلی در خصوص نحوه اداره انجمن نمایش در هشت ماه گذشته وجود دارد که خود مویدخطر و این گونه انتخاب هاست ، که انشااله در مجمع عمومی خواهم گفت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.