کد خبر : 2021
تاریخ انتشار : یکشنبه 8 دسامبر 2019 - 9:31

انتخاباتی؛

چه تعداد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد شده اند/ نامزدهای بویراحمد و دنا را در انتخابات مجلس یازدهم بشناسیم + (مشخصات افراد)

چه تعداد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد شده اند/ نامزدهای بویراحمد و دنا را در انتخابات مجلس یازدهم بشناسیم + (مشخصات افراد)
28 نفراز حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا 19نفر از حوزه انتخابیه گچساران وباشت و 48 نفر در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نام نویسی کردند.

گفتن نگین

مهلت قانونی نام نویسی از متقاضیان نمایندگی مجلس که از ساعت۸صبح ۱۰ آذرماه شروع شده بود در ساعت۱۸ روز گذشته (شنبه ۱۶آذرماه) به پایان رسید.

 

 

به گزارش گفتن نگین از کهگیلویه و بویراحمد ،حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد در نشست خبری صبح امروز از ثبت نام ۹۵ داطلب درحوزه های سه گانه استان در این مهلت قانونی خبر داد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت؛۲۸ نفراز حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا ۱۹نفر از حوزه انتخابیه گچساران وباشت و ۴۸ نفر در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نام نویسی کردند.

بنا بر این گزارش اسامی ۲۸ نفری که برای کاندیداتوری در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نامنویسی کردند به شرح زیر است:

۱- سید مصیب افتخاری فرزند سیداسماعیل استاد دانشگاه

۲- سیدشکرالله امامی فرزند سیدیدالله کارمند

۳- اردوان ایزدپناه فرزند جهرم کارمند

۴- محمد بهرامی سیف آباد فرزندذ علی استاد دانشگاه

۵- علی پژهان فرزند محمدزکی استاد دانشگاه

۶- پریا پزشکپور فرزند خداکرم کارمند

۷- منصور پرویزی فرزند ناصر استاد دانشگاه

۸- عبدالله خسرومنش فرزند الله داد کارمند

۹- سید دانیال دانشی فرزند سیدعبدالخالق استاد دانشگاه

۱۰- نستور درخشنده پور فرزند عبدالله معروف به درخشنده پور

۱۱- کیان دهراب پور دولت آباد فرزند یدالله پزشک

۱۲- سیدعلی رضائی فرزند سیدعزیزالله فرهنگی

۱۳- محمد رضوان جو فرزند امیدعلی فرهنگی

۱۴- مهدی روشنفکر فرزند محمدنبی استاد دانشگاه

۱۵- محمدکاظم رحمانی موخر فرزند طوفانی کارمند

۱۶- غلام حسن روی دلی فرزند ایمور آزاد

۱۷- شاپور رمضانی فرزند فرزند فیض الله استاد دانشگاه

۱۸- غلام محمد زارعی فرزند غلامرضا نماینده مجلس معروف به حاج زارع

۱۹- رحیم سبحان زاده فرزند رحمت الله فرهنگی

۲۰- محسن شایگان فرزند رستم کارمند

۲۱- جمشید صفری دولت آباد فرزند جهرم بازنشسته

۲۲- سیداحسان عسکری فرزند سیدمحمدحسین استاد دانشگاه

۲۳- احسان قنواتی فرزند داریوش کارمند

۲۴- فریدون کیخسروی فرزند کبگعلی استاد دانشگاه

۲۵- احمد محمودی فرزند جعفر آزاد

۲۶- سیدمحسن محمودی نیکو فرزند سیدامرالله کارمند

۲۷- نادر منتظریان فرزند فضیل بازنشسته

۲۸- حمید واحدی نژاد فرزند سپهدار کارمند

حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا دربهارستان تنها دارای یک کرسی می باشد که در طی دو دوره گذشته در اختیار غلام محمد زارعی ( کاندیدای ردیف۱۸ لیست) می باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.