مرداد ۲۶, ۱۴۰۱

گـــــــفتن نگـــــــین

پایــــگاه اخــــبار روز

کمیسر تاجگردون به فارس نقل مکان می کند/نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس می شود/رئیس جدید سازمان مدیریت کهگیلویه و بویراحمد از فارس می آید

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی گفتن نگین/
یک منبع آگاه گفت : حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد بزودی در استان فارس سمت ریاست این سازمان را بر عهده خواهد گرفت .

به گزارش گفتن نگین از یاسوج این منبع آگاه گفت : نوروزی در استان فارس جایگزین ساسان تاجگردون خواهد شد تا وی در وزارت اقتصاد و دارایی صاحب سمت جدید شود .

حسن نوروزی از مدیران موفق استان کهگیلویه و بویراحمد در زمان سید موسی خادمی ابتندا به سمت معاون اقتصادی استاندار منصوب شد و بعد از احیای مجدد سازمان مدیریت عهده دار مدیریت در این دستگاه کلیدی شد .

وی از مدیران منتصب به تاجگردون بود که در زمان مدیریت خود در این سازمان برای باشت و گچساران سنگ تمام گذاشت هر چند که منشا خدمات فراوانی به دیگر شهرستان های استان بود ،اوج حمایت نوروزی از تاجگردون سال قبل در جلسه شورای برنامه ریزی مشاهده شد جایی که وی مقابل احمدی استاندار و زارعی نماینده بویراحمد و دنا قد علم کرد .

طی ماههای اخیر شاهد بی خیالی تاجگردون در عزل و نصب مدیران بودیم که گفته می شود وی دیگر حاضر نیست در انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های باشت و گچساران نامنویسی کند.
“فصلی نو”

به گزارش گفتن نگین، در حالی که گفته می شود جانشین نوروزی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد” علی پوزش” معاون کنونی وی و فرماندار سابق شهرستان کهگیلویه خواهد بود ولی یک منبع آگاه در تماس با گفتن نگین ضمن رد مدیر شدن “علی پوزش” از انتصاب یکی از معاونین سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس بعنوان رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر خبر داد.