مرداد ۲۶, ۱۴۰۱

گـــــــفتن نگـــــــین

پایــــگاه اخــــبار روز

گزارش اختصاصی گفتن نگین از همایش بزرگ حامیان آیت الله رئیسی در یاسوج/آیت الله رئیسی ابراهیم‌ وار با تبر قانون ریشه فساد،رانت،ظلم و… را می‌زنند

تنها ساعاتی مانده به آغاز انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، به دعوت شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد همایش بزرگ حامیان آیت الله رئیسی با حضور حجت الاسلام موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، مجتبی اعلایی استاندار اسبق استان ،بزرگان جریان انقلاب و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم شهر یاسوج در پارک ولایت شهر یاسوج برگزار شد.

 

 

به گزارش گفتن نگین از مرکز کهگیلویه و بویر احمد، حجت‌الاسلام سید محمد موحد که اولین سخنران همایش حامیان آیت الله رئیسی در پارک ولایت شهر یاسوج بود اظهار کرد: خون‌های زیادی به پای انقلاب اسلامی ریخته شد تا این کشور امروز به این قدرت و بالندگی برسد.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس با تاکید بر اینکه همه هم و غم ما اسلامیت کشور است، گفت: در یک گردنه و پیچ بسیار حساس به دنبال یک حرکت استثنائی از مردم در ۲۸ خرداد هستیم.


وی با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را برای انتخابات ۲۸ خرداد به کار بسته که مردم را دلسرد و مایوس کند، افزود: دشمن هزینه‌های میلیارد دلاری بر علیه ایران در نظر گرفته است.
این نماینده مجلس خطاب به مردم گفت: دلارهای آمریکا و دیگر دشمنان ایران به کار گرفته شده تا من و شما ۲۸ خرداد در انتخابات حضور کمرنگی داشته باشیم امروز تکلیف این است که همه پای صندوق رای حضور پیدا کنند.
موحد خطاب به همه اقشار جامعه گفت: در این ساعات باقی مانده مردم را به حضور حداکثری و انتخاب اصلح تشویق کنید و دشمن را برای آنچه می‌خواهد مایوس کنید.


نماینده  مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان بدانند ملت ایران همان ملت سال ۵۷ است، ملتی که در دفاع مقدس و در همه تنگناها پشت سر انقلاب اسلامی حضور دارند.
وی با بیان اینکه مردم به کارنامه کاندیدای انتخاباتی نگاه کنند که چه کسی می‌تواند کشتی ایران را به ساحل آرامش برساند، گفت: با ویژگی و شناختی که از آیت‌الله رئیسی دارم می‌توانند این کشتی انقلاب اسلامی را به سر مقصود برسانند. کشور به رئیس جمهوری نیاز دارد که کارنامه شفافی داشته باشد و آقازادگی، برادرزادگی و فامیل‌زادگی نداشته باشد، آیت‌الله رئیسی این ویژگی را دارد و ضدفساد، ضدرانت، ضد بی‌عدالتی و غیره است.


موحد با اشاره به کارنامه درخشان آیت‌الله رئیسی در همه سمت‌هایی که داشتند گفت: هیچ چیزی نتوانست این سید بزرگوار را از مسیر و مسئولیت‌هایش به عقب براند و شاهد بودیم روز به روز توانست رضایت مقام معظم رهبری را جلب کند که این بالاترین ویژگی است.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس با بیان اینکه مردم امروز برای کارنامه موفق ایت‌الله رئیسی این اجتماع باشکوه را شکل داده‌اند گفت: آیت‌الله رئیسی ابراهیم‌وار با تبر قانون ریشه فساد، رانت، ظلم و همه ناهنجاری‌ها را می‌زنند همین ویژگی‌ها آنها را به آینده امیدوار کرده است.
وی خاطرنشان کرد: صف‌های مردم در انتخابات ۲۸ خرداد تیری به سوی دشمنانی است که می‌خواهند مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند.

مجتبی اعلایی استاندار اسبق ایلام دومین سخنران همایش بزرگ حامیان آیت الله رئیسی در شهر یاسوج بود.

اعلایی با اشاره به اینکه فردی که مسئولیتی را می‌پذیرید باید پاسخگو باشد، گفت: عده‌ای آمدند مردم را ترغیب کردند که به فلان فرد رای بدهید مردم به این فرد رای دادند ۸ سال رئیس جمهور این کشور بود و الان که دوره ریاست جمهوریش تمام شده طلبکار است خیلی رفتار بدی است.
رئیس استانداران حامی آیت‌الله رئیسی با اشاره به اینکه نسبت به رای که می‌دهیم مسئولیم ، گفت: تمام کسانی که به روحانی رای دادند در هر جبهه و نگاه سیاسی باید پاسخگو باشند.


وی بیان کرد: آقایی که تا همین چند وقت پیش مسئول بانک مرکزی بود به جایی اینکه پاسخگوی شرایط کنونی باشد از مردم مطالبه دارد، آقایان بدانند با فریب آرای مردم را جمع کردند باید پاسخ دهند الان که وقت سوال کردن نیست.
وی بیان کرد: متاسفانه شخصیت‌های سیاسی ما در طراز انقلاب نیستند مسئولیت‌پذیر نیستند و به خاطر  عملکرد ضعیفی که داشتند از مردم عذرخواهی نمی‌کنند.
اعلایی عنوان کرد: ۳۰ سال کشور در دست یک جناح بود بیایند پاسخ دهند که چه کردند، برادر ما ۸ سال رئیس جمهور این کشور بوده او هم الان طلبکار شده است.
وی مسئولیت‌پذیری را یک امر الهی دانست و افزود: خنده‌دار است می‌گویند ما هیچ اختیاری در کشور نداشتیم و در کار ما دخالت کردند. دوستان این دولت پوشه زیربغل می‌زنند و می‌گویند ما برنامه  داریم چطور این برنامه‌ها را طی این مدت ارائه نکردید.
وی بیان کرد: این افراد نمی‌توانند یک جلسه را اداره و مدیریت کنند چه برسد به اداره کردن دولت‌، می‌گویند آقای رئیسی اقتصاد نخوانده اما ما اقتصاد خوانده‌ایم و دکترای این رشته را داریم این آقا در کوچه محل زندگیش رای‌گیری کند ۴ تا رای هم ندارد.
وی با اشاره به ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی و اصلح بودن وی خاطرنشان کرد: عدالت لازمه ریاست جمهوری است و آیت‌الله رئیسی می‌تواند این عدالت را در کشور برقرار کند.
وی با اشاره به ساعات پایانی تبلیغات عنوان کرد: حامیان و طرفداران آیت‌الله رئیسی در این لحظات پایانی تمام تلاش خود را برای آوردن مردم پای صندوق رای و انتخاب فرد اصلح انجام دهند.